Organizátorský tým

O násimg_9512

V zájmu vytvářet a realizovat další projekty zabývající se tematikou osobnostně sociálního rozvoje jsme na podzim 2016 založili spolek Kalokagathia – OSR, z.s.
V současnosti připravujeme projekt Festival osobnostního rozvoje, který bude navazovat na tento projekt.
(Více informací o spolku a festivalu se za nedlouho dozvíte na našich webových stránkách, které v současné době připravujeme).

Vendula Šolcová

img_9531

.

.Jsem Vendy a momentálně dokončuji studium magisterského oboru Sociální pedagogika a volný čas na PdF MU. Ve volném čase lektoruji kurzy v návaznosti na předchozí studium Zkušenostně reflektivního učení pod ACORem FF MU. Učím se žonglovat s poikami a ráda zpívám.

S tématem osobnostního rozvoje jsem se setkala jako účastník nejrůznějších kurzů, a protože v něm vidím velký potenciál, ráda bych rozšiřovala povědomí o tom, co vše do osobnostního rozvoje spadá a jaké jsou možnosti zapojení pro každého jednotlivce.

Eliška Kučerová

img_9513
.
Jmenuji se Eliška a jsem studentkou FF MU, lektorkou kurzů založených na principu zkušenostně reflektivního učení a žonglérkou.

Zajímám se o porozumění a téma osobnostního rozvoje, kterým se zabývám jak ve vztahu k vlastní osobě, tak k ostatním lidem kolem mě. Smysluplnost Dne osobnostního rozvoje vidím v nabídce různých způsobů, jak rozvíjet svou osobnost a setkat se netradičními aktivitami.

.Karin Backová

img_9525

K väčšiemu záujmu o osobnostný rozvoj ma priviedlo absolvovanie Organizátorského kurzu Hnutia Brnontosaurus v rokoch 2012/2013. Od tej doby pôsobím v organizácii ako organizátorka zážitkových, pracovne-zážitkových a vzdelávacích akcií.

Som absolventkou štúdia skúsenostne reflektívneho učenia na FF MU, v súčastnosti dokončujem magisterské štúdium na FSpS MU.

Zaujímam sa tiež o nenásilnú komunikáciu a osobný koučing. Dlhodobo sa venujem relaxačným a pohybovým technikám – jóga, meditácie, kontaktná improvizácia či masáže.

Rada vytváram priestor pre osobnostný rozvoj a sebapoznanie, čo ma motivuje organizovať akcie ako je Deň osobnostne sociálneho rozvoja.